Лікування зубів під наркозом

Загальний наркоз допомагає дорослим та дітям без болю та страху перенести усе стоматологічне лікування за один візит

Загальний наркоз допомагає дорослим та дітям без болю та страху перенести усе стоматологічне лікування за один візит

У деяких випадках провести стоматологічне лікування без наркозу неможливо


алергія на ліки


непереборний панічний страх у дітей та дорослих перед стоматологічним лікуванням


виражений блювотний рефлекс


важка супутня патологія, захворювання нервової системи чи психічні розлади (синдром Дауна, ДЦП, епілепсія, аутизм та інші)


множинний карієс у дітей раннього віку чи відразу декілька зубів для видалення (коли потрібно провести кілька складних маніпуляцій одночасно)


необхідність у проведенні складних та великих за об’ємом хірургічних втручань

Як ми проводимо наркоз

Проведення лікування під загальним знеболенням (наркозом) — складна процедура. На консультації у лікаря-стоматолога та лікаря-анестезіолога пацієнти отримують усю необхідну інформацію. Узгоджується план стоматологічного лікування та попередня вартість. Пацієнта оглядає лікар-анестезіолог, вивчає супровідну медичну документацію, проводить бесіду з пацієнтом (з батьками дитини), щодо стану здоров’я. При потребі призначає додаткове обстеження. На основі цього лікарі приймають рішення щодо лікування зубів під загальним наркозом у дітей та дорослих.

Команди досвідчених лікарів та надсучасне технічне забезпечення дозволяють нам уважно стежити за станом організму. Комбінації спеціальних препаратів забезпечують керованість наркозу, допомагають швидкому засинанню та прокиданню після лікування. Усе стоматологічне лікування можемо провести за один візит. Під час наркозу працюють: лікар-стоматолог, лікар-анестезіолог, анестезист та двоє асистентів. При необхідності долучається хірург, пародонтолог та лікар-рентгенолог. 

Стоматологічне лікування під загальним знеболенням (наркозом) є високотехнологічним та дороговартісним методом лікування. Його проведення можливе лише при наявності спеціальної ліцензії. У Протезисті працюють команди вузькоспеціалізованих досвідчених лікарів, застосовується спеціальне сучасне обладнання та сертифіковані препарати авторитетних виробників. Ми проводимо стоматологічне лікування дорослим та дітям під загальним наркозом з 2013 року.

У нас часто запитують
Які переваги наркозу?
Дорослий або дитина швидко засинає та переживає процедуру без стресу. Тож лікування зубів не залишає негативних спогадів та не викликає страх. Крім того, завдяки наркозу можна вирішити кілька проблем за один візит: полікувати, вирвати один чи декілька зубів, вживити імпланти, провести пересадку кістки та інше. Такий метод знеболення допомагає усім, кому пролікуватись звичайним способом неможливо через панічний страх, наявність супутніх хвороб чи виявленого критичного стану багатьох зубів у дитини.
Моя дитина страшенно боїться лікарів та уколів. Як ви працюєте з дітьми, яким лікують зуби під наркозом?
Наркоз — це боляче?
Як швидко я засну?
Скільки часу я буду перебувати під наркозом?
Чи безпечний наркоз у Протезисті?
Хто відповідає за проведення наркозу?
Від чого залежить ціна на лікування зубів під наркозом?
Як давно ви працюєте з наркозом?
Чи достатньо просто бажання пацієнта лікуватися під загальним знеболенням?
Графік роботи
Пн–Пт 8:00–19:00
Сб 9:00–15:00
Нд вихідний