Терапевтична стоматологія

Лікуванням карієсу та його ускладнень займається лікар-терапевт

Лікуванням карієсу та його ускладнень займається лікар-терапевт

Звертайтеся, якщо у вас


болить зуб


з’явилася порожнина чи відламалась частина зуба


є ознаки карієсу – цятки, біль та неприємний запах з рота


гіперчутливі зуби


запалення навколо зуба


є бажання покращити колір емалі та форму зуба

Основні напрямки


лікування та профілактика карієсу


лікування каналів зуба


лікування складних каналів під мікроскопом


реставрація зубів


відбілювання зубів


глибоке фторування зубів


профілактичний огляд

 

Профілактика

Щоб зуби залишалися здоровими і їх не доводилося лікувати, потрібен контроль. Для цього ми радимо відвідувати лікаря з метою профілактичних оглядів кожні 6 місяців, що дозволяє виявити проблему на самих ранніх етапах. Такі огляди є необхідною умовою дії гарантії на лікування. 

Ми також проводимо герметизацію фісур, що знижує ризик виникнення карієсу. При герметизації природні борозни (фісури) на поверхні зуба ізолюються спеціальним матеріалом (герметиком). Тож бактерії не потрапляють всередину фісур та не переростають у карієс.

 

Лікування

У Протезисті пропонується комплексна стоматологічна допомога. Для діагностики проблеми та контролю лікування проводяться усі види рентгенобстежень, в т.ч. комп’ютерна томографія. Лікування проводимо згідно з сучасними міжнародними протоколами, використовуючи якісні, сертифіковані матеріали. Ми відновимо пошкоджені зуби, відтворивши природну форму, колір та функцію. 

Наявність сучасних мікроскопів допомагає в лікуванні складних каналів, що дозволяє запобігти ускладненням. Усе лікування відбувається безболісно.

У Протезисті застосовуються різні види та методи знеболення, включно з комп’ютерною анестезією. Якщо у вас є проблеми, які не дозволяють полікувати зуби звичайним способом, або ви важко переносите будь-яке стоматологічне втручання, всі маніпуляції можемо провести під загальним знеболенням (наркозом). Це дає можливість провести всі необхідні втручання за один візит. 

У клініці Протезист можна проконсультуватися з іншими лікарями-стоматологами: ортопедом, хірургом, пародонтологом.

Графік роботи
Пн–Пт 8:00–19:00
Сб 9:00–15:00
Нд 9:00–14:00