Дерматокосметологія

Наші лікарі мають багаторічний досвід роботи в галузі апаратної і естетичної косметології та досконало володіють сучасними методиками діагностики та лікування.

Наші лікарі мають багаторічний досвід роботи в галузі апаратної і естетичної косметології та досконало володіють сучасними методиками діагностики та лікування.

Допоможемо вирішити наступні проблеми:


бородавки, папіломи, жировики, мозолi, кератоми, дерматофіброми та інші доброякісні новоутворення;


вугрова хвороба — акне і постакне, рубці, застійні плями;


себорея шкіри обличчя, рожеві вугрі, демодекоз;


вікова атрофія шкіри: зморшки та пігментація.

Використовуємо ефективні та безпечні методи:


Контурна пластика — омолодження шкіри та безопераційна корекція зовнішності за допомогою філерів, спеціальних наповнювачів органічного походження. 


Біоревіталізація та редермалізація — ін’єкційні методи насичення шкіри гіалуроновою кислотою, природним компонентом шкіри.


Плазмоліфтинг — ефективний метод омолодження за допомогою плазми власної крові, насиченої тромбоцитами. Має потужний омолоджуючий ефект, також використовується для лікування проблемної шкіри та випадання волосся. 


Мезотерапія — ін’єкційна методика омолодження за допомогою біологічно активних препаратів, «вітамінних коктейлів».


Мікродермабразія — безболісний метод шліфування шкіри обличчя. Допомагає позбутися пігментних плям, розширених судин та пор, невеликих рубців і поверхневих зморшок.


Неінвазивна карбоксітерапія — омолодження за допомогою вуглекислого газу (СО2). Широкий спектр дій: від ліфтингу до лікування акне.  


Комплексне лікування випадіння волосся.


Різні види пілінгів.


Масаж обличчя.


Апаратний прокол мочок вух з встановленням сережки.

 

 

Лікарський підхід до кожної проблеми

Спираючись на принципи доказової медицини та багаторічний досвід у дерматокосметології, ми допомагаємо вам стати гарними та здоровими, використовуючи виключно сертифіковані препарати та методики.

Мислимо комплексно. У дерматокосметології деколи неможливо розв’язати проблему без допомоги суміжних спеціалістів: терапевтів, гінекологів, ендокринологів. У разі потреби наші лікарі призначають додаткові консультації чи дообстеження, щоб виявити першопричину проблеми та отримати гарний ефект від лікування.

Графік роботи
Пн–Пт 9:00–19:00
Сб 9:00–15:00
Нд вихідний