Login
 
02 | 07 | 2020
Ukrainian English Polish Russian
Головне меню

Ортодонтична стоматологія

Посмішка- невід’ємна і дуже важлива частина нашого життя. З її допомогою ми не тільки виражаємо емоції, але й викликаємо прихильність до себе людей. Це значний елемент спілкування, наша «візитна картка» і впливає вона як на приватне життя, так і на кар’єрний ріст. Багато людей соромляться своєї посмішки-причини можуть бути різні. Але, зазвичай, основна проблема-нерівні, криві зуби. Ортодонтія вирішує не тільки естетичні недоліки, але й попереджує виникнення захворювань порожнини рота, захворювання щелепових суглобів (як наслідок- головні болі, ЛОР захворювання, захворювання кишково-шлункового тракту, порушення дикції), полегшує майбутнє протезування та імплантацію.
Для виправлення прикусу використовуємо  наступні системи:
     знімні (пластини, трейнери)
     незнімні брекет- системи (металеві, керамічні, сапфірові)
     лінгвальні (непомітні).
Ми пропонуємо великий вибір сухасних брекет-систем для того, щоб зробити саме Ваше лікування  найбільш зручним та естетичним.
Ортодонтичне лікування проводиться в будь-якому віці. В дитячому — в основному направлене на попередження виникнення серйозних аномалій прикусу, у дорослому — проводиться корекція вже наявної аномалії прикусу.
Покази до ортодонтичного лікування:
     — неправильне положення зубів
     — проміжки між зубами
     — різний рівень ясен
     — незадовільний профіль обличчя
     — підготовка до протезування
Очікуваний результат можливий при активній співпраці лікаря та пацієнта, при безумовному виконанні всіх настанов лікуючого лікаря.
В результаті ортодонтичного лікування Ви отримуєте не просто красиву усмішку, але і молодість і впевненість в своїй красі.

Запис на консультацію за телефонами: (0332) 25-44-49, (0332) 78-37-00, (0332) 78-72-72, 050-378-11-44
 

orto_1_2013

Контакти