Login
 
02 | 07 | 2020
Ukrainian English Polish Russian
Головне меню

ТзОВ «Протезист» ЛТД засноване 28 лютого 1991 року для надання стоматологічних та косметологічних послуг дорослим та дітям, громадянам України та іноземцям. За час, більш як 20-ти річного існування установи, сформовано стабільний високопрофесійний колектив, матеріально-технічну базу світового рівня, впроваджені найсучасніші світові технології з терапевтичної, хірургічної, пародонтологічної, ортопедичної, ортодонтичної, рентгенологічної стоматології та косметології (ліцензія МОЗ України серія АГ № 597550, ліцензія МОЗ України серія АГ № 597396), здобуто великий практичний досвід.

ТзОВ «Протезист» ЛТД має право на обслуговування всіх вікових категорій населення. Можлива готівкова та безготівкова форма оплати. Ми співпрацюємо з понад 30 страховими компаніями на договірних умовах.

Несемо моральну та матеріальну відповідальність за якість надання послуг. Гарантійні зобов`язання надаються пацієнту лікуючим лікарем з урахуванням виду послуги, а також обов`язкового виконання усіх рекомендацій лікаря.

ТЗОВ «Протезист»ЛТД добре зарекомендував себе не тільки на просторах Волині, але й за межами нашої країни. Ми надаємо послуги пацієнтам з понад 20 країн світу. Іноземні громадяни мають можливість заповнення внутрішньої документації на одній з 5 мов (російська, польська, англійська, німецька, італійська) та, в разі потреби, отримати пакет документів щодо наданих послуг. Можливий супровід перекладача.

Якщо Ви усвідомили, що профілактика є надійною запорукою Вашого стоматологічного здоров’я та є необхідною умовою дії гарантійних зобов’ язань, якщо Ви бережливо відноситесь до своїх фінансових заощаджень — до Ваших послуг профілактичні програми. Про черговий профілактичний огляд Вам нагадають медреєстратори та запропонують зручний для Вас час візиту. Багато наших пацієнтів, особливо дітей, успішно скористались цією програмою.

Якщо у Вас чи Вашої дитини непереборний страх перед стоматологічним лікуванням, чи є інші причини, які унеможливлюють лікування традиційними методами, або просто бажання пролікуватись так, щоб «нічого не бачити та не чути», можете скористатись високотехнологічною послугою — лікування під загальним знеболенням (наркозом).

Вважаємо, що процес лікування розпочинається з тієї хвилини, коли пацієнт вперше відвідав установу та робимо все для того, щоб пацієнт довірився професіоналізму лікаря та знав, що йому не завдаватимуть болю чи шкоди, а допоможуть стати здоровим та красивим.

У центральному затишному холі-чекальні Вас та супроводжуючих осіб зустрінуть привітні реєстратори медичні, які Вам люб’язно нададуть всю необхідну інформацію про діяльність нашої медичної установи, за вашим бажанням,проведуть екскурсію. Зручно розташувавшись у м’яких шкіряних фотелях, можна ознайомитись з переліком медичних послуг та їх вартістю,ознайомитись з комп’ютерною програмою «Зрозуміла стоматологія», скористатись Інтернетом, почитати пресу чи замовити безалкогольні напої, помилуватись виставковою колекцією картин на квіткову тематику. Діти можуть розважитись комп’ютерними іграми,провести час в дитячому куточку. Різнокольорові рибки у великому акваріумі заспокоять Вас та Ваших дітей. При бажанні, за порадою лікаря, можна придбати засоби догляду за порожниною рота.

Створено сучасно обладнаний навчально-освітній центр, яким можна скористатись за попередньою домовленістю на правах оренди.

Все для Вас налаштовано лише на приємні емоції. До зустрічі!

В святкові дні для Вас працює черговий лікар стоматолог-терапевт.

01_regi 02_regi 03_kut 04_kut foto_02_2013_n foto_04_2013_n foto_05_2013_n foto_06_2013_n foto_07_2013_n foto_08_2013_n foto_09_2013_n foto_11_2013_n foto_11a_2013_n.jpg foto_11b_2013_n.jpg foto_12_2013_n