Login
 
02 | 07 | 2020
Ukrainian English Polish Russian
Головне меню

Стоматологічне лікування під загальним знеболенням (наркозом)

Поки Ви спите — ми лікуємо.

Сьогодні важко уявити сучасну стоматологію без проведення знеболення.
Однак, є категорії пацієнтів, переважно дітей, яким в зв’язку з певними причинами є неможливим проведення стоматологічного лікування з використанням місцевої анестезії, а деколи і просто огляду.

Якщо у Вас чи Вашої дитини непереборний панічний страх перед стоматологічним лікуванням або наявні супутні захворювання (неврологічні захворювання, які унеможливлюють стоматологічне лікування традиційним методом, важкі алергічні реакції в минулому на введення препаратів, що застосовують для проведення місцевої анестезії, виражений блювотний рефлекс), або просто бажання лікуватись так, щоб «нічого не бачити та не чути»-відтепер  така можливість є у ТзОВ  «ПРОТЕЗИСТ» ЛТД. Дуже обмежена кількість стоматологічних клінік України мають право на проведення стоматологічного терапевтичного та хірургічного лікування дорослих та дітей під загальним знеболенням (наркозом), так як це вимагає наявності спеціальної ліцензії, висококваліфікованих спеціалістів, відповідного обладнання. Більш як 20-ти річний досвід ТзОВ «ПРОТЕЗИСТ»ЛТД дає таку можливість.

Надання даної послуги забезпечується командою з 5 спеціалістів: лікар-стоматолог-терапевт (лікар-стоматолог-дитячий) з двома асистентами, лікар-анестезіолог, сестра медична-анестезист. При необхідності залучається лікар- стоматолог-хірург, рентгенолаборант.
Досвід лікарів, наявні сучасні якісні медикаментозні засоби та технічне забезпечення дозволяють нам на високому сучасному професійному рівні проводити різні види загального знеболення (наркозу), а відповідно й різні за складністю та тривалістю стоматологічні втручання.

На попередній консультації у лікаря-стоматолога, лікаря-анестезіолога батьки дитини (дорослі) отримують всю необхідну інформацію у доступній формі щодо проведення  даного лікування.Узгоджується план, обсяг лікування та попередня вартість.

Важливим є те, що проведення лікування під загальним знеболенням дає можливість одномоментного лікування декількох зубів, а при потребі і одночасного видалення чи іншого хірургічного втручання. Слід акцентувати на можливості надання даного виду допомоги пацієнтам (в т. ч.з сусідніх регіонів) з наявними важкими неврологічними захворюваннями (ДЦП, синдром Дауна, епілепсія, аутизм, тощо).

За проведення знеболення,підтримання життєво важливих функцій організму та за безпеку пацієнта під час наркозу відповідає досвідчений лікар-анестезіолог. Саме лікар-анестезіолог після отримання інформації від лікаря-стоматолога (лікаря-стоматолога-хірурга) про запланований об’єм стоматологічного втручання, після особистого попереднього огляду, ретельного зібрання анамнезу  обирає найоптимальніший для конкретного пацієнта метод знеболення (наркозу).

Медикаменти, що застосовуються в нашій установі, високої якості, їх дія закінчується в короткий термін після закінчення наркозу. Протягом 30–60 хвилин  після стоматологічного  лікування (в залежності від тривалості наркозу) пацієнт перебуває під наглядом медперсоналу, батьків. Всі необхідні рекомендації щодо поведінки після наркозу, режиму пиття, годування, вживання ліків, якщо в цьому є потреба, надають лікар-стоматолог та лікар-анестезіолог. Пацієнт або батьки дитини отримують контактні телефони лікаря-стоматолога, лікаря-анестезіолога, з якими можуть проконсультуватись в телефонному режимі.

Комфортне лікування зубів – запорука психічного та фізичного здоров’я дитини та особистості.

Попередні консультації за телефонами: (0332) 25-44-49, (0332) 78-37-00, (0332) 78-72-72,  (050) 378-11-44

Контакти