Login
 
02 | 07 | 2020
Ukrainian English Polish Russian
Головне меню

Шкірні алергопроби

Враховуючи надзвичайну актуальність проблеми алергізації населення, вимоги чинного законодавства, з метою виявлення контингенту ризику по виникненню медикаментозної алергії, попередженню набажаних алергічних реакцій, пацієнтам ТзОВ «Протезист» ЛТД у випадку застосування ін’єкційних анестетиків та антибіотиків проводяться  шкірні алергопроби методом «прик-тест». При наявності протипоказів до проведення шкірного тестування чи позитивної реакції на той чи інший в минулому анестетик-шкірне тестування з цим препаратом не проводиться, відповідно даний лікарський засіб не використовується. У спірних випадках,важких варіантах перебігу алергії, обтяженого анамнезу є можливість надання цілеспрямованої консультації алерголога.

Шкірне тестування проводиться сестрами медичними під контролем лікаря, які пройшли спеціальну підготовку по його проведенню та наданню невідкладної допомоги при виникненні небажаних реакцій. Результат проведення шкірних алергопроб фіксується в «Медичній карті стоматологічного хворого».

Шкірні проби з лікарськими засобами методом «прик-тесту» рекомендовані в Україні та  більшості країн світу як скринінговий діагностичний метод, який дає можливість передбачити виникнення небажаних алергічних реакцій.

Алергопроби для пацієнтів, які лікуються в інших медичних закладах проводяться лише при наявності вільного часу в медичного персоналу.

    телефони: (0332) 25-44-49, (0332) 78-37-00, (0332) 78-72-72,050-378-11-44

alergo
Контакти