Login
 
02 | 07 | 2020
Ukrainian English Polish Russian
Головне меню

Новітні технології в ТзОВ «Протезист» ЛТД

Лікування під загальним знеболенням (наркозом)

Якщо у Вас, Вашої дитини чи знайомих непереборний страх перед стоматологічним лікуванням, наявні супутні неврологічні, психічні захворювання,чи є інші причини, які не дають можливості лікуватись традиційними методами — звертайтесь до нас.

Лікування під загальним знеболенням (наркозом) дає можливість одномоментного лікування декількох зубів, а при потребі — одночасно видалення зубів чи іншого хірургічного втручання. Лікування забезпечується кваліфікованою командою професіоналів з 5 чоловік: лікар-анестезіолог, сестра медична-анестезист, лікар-стоматолог, два асистенти.


Лікування за допомогою лазерного стоматологічного апарата:

      -    хірургічне втручання на пародонті та слизовій оболонці без крові, швів та набряків (корекція вуздечки верхньої та нижньої губи, язика, висічення доброякісних пухлин та інше)

      -    терапевтичні методи з хорошими результатами та підвищенням імунітету в порожнині рота.

 Брекети Incoqnito виготовляються спеціально для Вас.

Врекети Incoqnilo фіксуються з лінгвальної (язичної) сторони і стали вибором багатьох ділових людей, для яких спілкування є невід'ємною частиною їх роботи. Брекети будуть виготовлені в Німеччині спеціально під Ваш клінічний випадок, тому ці брекети можуть виправити патологію будь-якої степені важкості. Профіль брекетів максимально низький, що зводить дискомфорт пацієнта практично до нуля. Важливо відмітити, що внутрішня сторона зубів більш стійка до появи карієсу, в той час як ортодонтам доводиться приділяти особливу увагу гігієні при лікуванні на вестибулярній техніці (зовнішні брекети).

Консультації особисто або телефонами (0332) 25-44-49, (0332) 78-37-00, (0332) 78-72-72,050-378-11-44

Контакти