Login
 
02 | 07 | 2020
Ukrainian English Polish Russian
Головне меню

До уваги лікарів-стоматологів,шелепно-лицевих хірургів, ЛОР-спеціалістів

Шановні лікарі-стоматологи, щелепно-лицеві хірургі, ЛОР-спеціалісти.
ТЗОВ «Протезист» ЛТД розпочинає проведення сучасної рентгенологічної діагностики — 3D-КОНУСНО-ПРОМЕНЕВОЇ ТОМОГРАФІЇ. Надзвичайно великі діагностичні можливості спеціалізованого апарату нового покоління,в порівнянні з традиційними рентгенологічними методами діагностики,які являють собою плоске зображення, дають можливість його широкого застосування як в стоматології (імплантологія,ендодонтія,ортодонтія,парадонтологія),так і в щелепно-лицевій хірургії, отоларингології.Тривимірна реконструкція зображення робить можливою діагностику у всіх площинах і на будь-якому зрізі.
В зв’язку з цим на базі ТЗОВ «Протезист»ЛТД в березні організовується безкоштовне навчання лікарів по користуванню комп’ютерною програмою, що забезпечує перегляд тривимірного зображення,яке записане на компакт-диску на персональному комп’ютері. В разі Вашої зацікавленості в навчанні,яке є необхідним для інтерпретації інформації на компакт-диску,з метою формування груп,просимо повідомити за вказаним номером телефону: (0332) 71-28-42, 050–3783671.

Детальніше...

Новітні технології в ТзОВ «Протезист» ЛТД

Лікування під загальним знеболенням (наркозом)

Якщо у Вас, Вашої дитини чи знайомих непереборний страх перед стоматологічним лікуванням, наявні супутні неврологічні, психічні захворювання,чи є інші причини, які не дають можливості лікуватись традиційними методами — звертайтесь до нас.

Лікування під загальним знеболенням (наркозом) дає можливість одномоментного лікування декількох зубів, а при потребі — одночасно видалення зубів чи іншого хірургічного втручання. Лікування забезпечується кваліфікованою командою професіоналів з 5 чоловік: лікар-анестезіолог, сестра медична-анестезист, лікар-стоматолог, два асистенти.

Детальніше...

Контакти